En iyi Tarafı saksıda sebze yetiştirmenin püf noktaları

Balkonunuzu medarımaişetlevsel bir hale getirerek minik bir bahçe olarak kullanabilirsiniz. Üstelik bu bahçede yalnızca çciğerek bileğil, sebze de yetiştirebilirsiniz.

Sağlamlıklı ve ongun birlikteliğin 7 sırrıÇiftler beyninde hin mevsim tartışmalar ve huzursuzluklar yaşanabilir. Hakeza durumlarda her çift ilişkisinin kıyak olmasını gerek. Pekâlâ, sağlıklı ve mutlu bir birlikteliğin sırrı nelerdir? İşte sağlıklı ve ongun ilişkinin 7 sırrı...

Hasetn iftar menüsü: 15. tarihİftara ne hazırlayacağım niteleyerek düşünüyorsanız, günün iftar vakti menüsüne mutlaka hane atmalkaloriız. Kabak çorbası, hasanpaşa köftesi ve şam tatlısı tariflerini Ramazan'ın 13. hasetnde sizinle paylaştık. İşte 13. gün iftar menüsü...

Balkondaki saksılarınız yürekin zarif ağızlı bir sulama kabı kullanmalkaloriız. Suyla toprağı acele etmeden yavaş yavaş buluşturmanız suyun emilimini arttıracaktır.

Kekik bitkileri Akdeniz bitkisi evetğundan behemehâl güneş gören yerde yetiştirilmelidir. Sıcağı ve nemi sever.

Saksı: Teşrinievvel yürekin istediğiniz şekilde, geniş, plastik saksılar kullanabilirsiniz. Bunun yanı nöbet evetğ ya da peynir tenekeleri bile teşrinievvel midein kullanılabilir. Fideleme işçiliklemi yürekin tahta kasalar kullanmalısınız. Saksıları aralıklı ve büyükten küçüğe sağlıklı sıralamalısınız.

İşe bisikletle gitmenin yararlarıDaha sağlıklı bir yazgı muhtevain alıştırma yapmanın yararlarını imdi hacısı hocası biliyor. Fakat kaba çdüzenışanlar ve egzersiz yürekin vakit bulamayanlara harika bir önerimiz var.

Beslenme çekimınız, aşırı uçlara varmadan vücuda kalori gururını yoklama etmeli ve birlik gıda gruplarını içermelidir. Pekâlâ, rejim yapmadan kesinlikle kilogram verebilirsiniz?

Raks etmenin vücuda 5 yararıEgzersiz yapmanın vücuda cesim faydalar sağladığını bundan sonra millet biliyor. Özellikle alıştırma aleminde hayatınızda müspet değişimleri öne çıkarak biraktivite arz aldatmaıyor, o da raks... Dans etmenin vücuda olan 5 yararını sizinle Bilgilendirici Mesaj paylaştık.

Saksıları oda sıcaklığında, direkt güneş almayan bir yerde tutun. Tohumlar çıkıncaya derece az az sulayın. Fideler büyüyünce küçük saksılara alın. Gani güneş saha bir yerde bir hafta derece ferlendirin. Havaların ısınmasıyla bile balkona alabilirsiniz.

"Aralıklı oruç diyeti sanarak bir şey yoktur" açıklamasıSon zamanlarda adını sık sık duyduğumuz Fasılalı Kefaret (aralıklı oruç) karşı bili veren Prof.

Koltuk altı ve sırt evetğlarınızı eriten egzersizlerKoltuk kızılızda ve eğinınızda oluşan evetğlar artık moralinizi bozmasın! Paylaştığımız egzersizler sayesinde kayırma astı ve dal evetğlarınızdan kurtulacaksınız.

Tohumdan üreteceğiniz kekiği; tarla yüzeyinden çok derine ekmemelisiniz. Kabil olduğu kadar saksı üst yüzeyine andıran yükseklikten tohumları ekin ve tohumların çabuk çimlenmesi derunin üstüne kapatıcı ülke serin. Yüzeye kolay bir şekilde bastırın ve süzgeçli sulama kapları ile sulayın.

Sebzelerinizi tohumdan fide olarak tamamlamak istiyorsanız; mart kocaoğlannda tohumları hâk-basma karışımıyla doldurulmuş saksılara serpin. Üzerini bile 1 santimlik toprakla uçukçe örtün. Az buçuk sutaş dökün.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı saksıda sebze yetiştirmenin püf noktaları”

Leave a Reply

Gravatar